Ostukorv


Sinu ostukorv on tühi.
X

Teenuse tingimused

KUIDAS OSTA

Ostu vormistamine ja kauba eest tasumine
Kõik urmasrehvid.ee e-poes avaldatud toodete müügihinnad on toodud koos käibemaksuga (20%) ja ilma. Ilma käibemaksuta saavad osta firmad teistest EL-i liikmesriikidest juhul, kui firmad on registreeritud sealseteks käibemaksukohuslasteks. Sisestades tellimuse käigus firma andmed korrektselt, kontrollib programm selle automaatselt üle. Andmete õigsuse korral väljastatakse teile arve teie poolt saadetud e-mailile.
Teil on hea võimalus valida urmasrehvid.ee e-poest enda sõidukile sobilik rehv ja lisada see ostukorvi. 
Tellimuse kinnituse kohta saate kohe ka kinnitusteatise koos arve ja tarneajaga varem kontaktandmetesse sisestatud meiliaadressile.
Arve eest saab tasuda pangaülekandega. Kui raha on laekunud Urmas Rehvid OÜ kontole, saadame tellitud rehvid Eesti piires Schenker kullerteenusega Teie poolt antud aadressile. Soomes aadressile Telitie 1, Tuusula 04300. Muule aadressile toimetus kokkuleppel.

TRANSPORT

Tarneaeg
urmasrehvid.ee e-poes kuvatud toodete tarneaeg Eestis on 1-5 tööpäeva. Hooaegadel võib olla pikem.
Rehvid toimetatakse kliendi soovitud aadressile Urmas Rehvid OÜ poolt volitatud kullerteenusega (Schenker).
Sõiduauto, maasturi, kaubiku ja veoauto transport kliendi poolt valitud ühele aadressile on 8€/tellimus+k/m.
Tellimustele summas 160€+KM ja vähem lisandub transport 23€/tellimus+KM

Tööstus ja põllumajandus rehvi tellimisel Eesti piires on:

 • 1 rehv, 10€ TK
 • Saartele, 13,50€ TK
 • Alates 4 rehvist, 6€ TK

urmasrehvi.ee e-poes kuvatud toodete tarneaeg Soomes on 7-10 päeva.
Transpordikulu sõiduauto, maasturi ja kaubiku rehvi tellimusel Soome on:

 • 12 €, 1 TK

Transpordikulu veoauto rehvi tellimisel Soome on:

 • 1 rehv, 15 € tk
 • 10 rehvi ja transport 12 € tk

REHVIVAHETUS

Rehvivahetus (sõiduauto) Põlvas ,J.Käisi 5 Tel. 7995028, Mob. +372 56 98 1210 Tiia, (veoauto) Tartus, Vasara 46a Tel. +372 55 60 44 22 Margus ja (sõidu- ja veoauto) Soomes Tuusulas, Telitie 1. +358 50 4306500 Reijo või +372 55 62 1114 Urmas
Täpne rehvivahetuse aeg ja hind lepitakse eelnevalt urmasrehvid.ee-ga kokku.
Rehvivahetuse eest saate tasuda koos ostetud rehvide arvega.

GARANTII

Rehvide garantii
Kõikidele Urmas Rehvid OÜ poolt müüdud toodetele kehtib tootjatehase poolt antud garantii aastat.

Kliendi tellitud kaup on transpordil Urmas Rehvid OÜ laost kuni kliendile kättetoimetamiseni kaitstud. Urmas Rehvid OÜ ja tema logistikapartneri vastutusel. Urmas Rehvid OÜ tagab rehvide asendamise või kauba maksumuse kompenseerimise mistahes juhtumil, mis puudutab saadetise kadumist või riknemist väljasaatmise momendist kuni kliendi poolt määratud aadressil kauba üleandmiseni.

 • Urmas Rehvid OÜ poolt vahendatav tootjatehase poolt antud garantii katab nii toote materjali, kui ka tootmisest (tootmisprotsessist) tulenevad vead.
 • Garantii alla ei kuulu alljärgnevad rehvide vigastused ja valest kasutamisest tingitud juhtumid:
  • rehvid, mida on kasutatud üle mustri kulumispiiri
  • rehvide vigastused, mis on tekkinud teeolude tõttu
  • rehvide vigastused, mis on tekkinud õnnetusjuhtumite (avarii, tulekahju vms) tagajärjel
  • vigastused, mis on tekkinud rehvide valest ekspluateerimisest (vale rehvirõhk, vale kokkujooks, balanseerimata rattad, rikkis amortisaatorid, auto ülekoormus, kettide kasutamine, naelutamine, võidusõit, off-road jms)
  • remonditud ning taastatud rehvid
  • ettekavatsetult rehvidele tekitatud vigastused
  • rehvide loomulik kulumine
    
 • Müügigarantii andja on Urmas Rehvid OÜ, aadressiga J.Käisi 5, Põlva, 63307 Eesti.
 • Garantii taotlemise aluseks on garantii taotleja poolt saadetud koopia ostuarvest koos vea kirjelduse ja taotleja kontaktandmetega Urmas Rehvid OÜ e-mailile: info@urmasrehvid.ee.
 • Pärast garantiitaotluse esitamist võtame garantii taotlejaga ühendust 2-3 tööpäeva jooksul, et täpsustada toote transportimise korraldus Urmas Rehvid OÜ esindajani.
 • Vealisele tootele tehakse põhjalik ekspertiis. Kui läbiviidud ekspertiis tõestab materjali- või tootmisvea, siis rehv parandatakse, asendatakse uuega või hüvitatakse rahaliselt. Urmas Rehvid OÜ vahendab kauba parandamist, vahetamist või kompenseerimist tootja ja kliendi vahel.
 • Urmas Rehvid OÜ poolt vahendatud ekspertiisi tulemusega mittenõustumise korral suunatakse probleemne toode erapooletusse ekspertiisi. Kui erapooletu ekspertiisi tulemus ühtib Urmas Rehvid OÜ poolt vahendatud ekspertiisi tulemusega, siis katab ekspertiisi kulud garantii taotleja. Ekspertiisi aeg on sellisel juhul maksimaalselt 3 kuud.
 • Garantiijuhtumi välistuse korral on Urmas Rehvid OÜ-l õigus esitada kliendile arve alljärgnevate kulude kohta:
  • vealise toote saatekulud Urmas Rehvid OÜ-le ja tagasi garantii taotlejale
  • erapooletu ekspertiisi kulud ning sellega seonduvad saatekulud
 • Urmas Rehvid OÜ kohustub hüvitama müügigarantii ajal toote parandamise või asendamisega kaasnevad kulud.

Lisaks müügigarantiist tulenevatele õigustele on Urmas Rehvid OÜ klientidel ka teistest EV kehtivatest seadustest tulenevate õiguste kasutamise võimalus. Võlaõigusseadusest tulenevalt võtab Urmas Rehvid OÜ vastutuse puuduste eest, mis on tootel ilmnenud kahe aasta jooksul arvates toote üleandmisest kliendile.

KAUBA TAGASTUS

14-päevane kauba tagastamisvõimalus
Kliendil (eraisikul) on õigus urmasrehvid.ee e-poest ostetud kaup tagastada ehk veebikeskkonna vahendusel sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul hetkest, mil kaup on kliendile tarnitud või üle antud.
Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud, välja arvatud juhtudel, kui üleantud toode ei vastanud tellitule.
Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või urmasrehvid.ee e-poes eksponeeritule, vahetame kauba ringi õige toote vastu või võimaldame kliendil vahetada tellitud toote uue samaväärse toote vastu.
NB! Kliendi poolt Urmas Rehvid OÜ-le tagastatud kaup peab olema kasutamata (rehvidega ei tohi olla sõidetud, samuti ei tohi rehvid olla velgedele paigaldatud ja demonteeritud).
Rehvide utiliseerimis tasu on tasutud MTÜ Rehviringlusele.

MUU

Privaatsus

Urmas Rehvid OÜ veebilehelt ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Urmas Rehvid OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.
Intellektuaalomandi õigused:
Urmas Rehvid OÜ veebilehel kasutatavad kaubamärgid, tekstid, pildid, fotod, bannerid ning nende rakendused on kaitstud autoriõigustega ja teiste asjakohaste õigustega. Urmas Rehvid OÜ veebilehe sisu ei tohi kopeerida, levitada, muuta või teha kolmandatele isikutele kättesaadavaks. Urmas Rehvid OÜ veebilehel ei anta kolmandatele isikutele õigust kasutada meile või kolmandatele isikutele kuuluvat intellektuaalomandit.

e-poe loomine